Wspólnoty Mieszkaniowe

ZESTAWIENIE BUDYNKÓW WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH I TBS
L.p. Miejscowość budynku Budynek / adres
1 Biały Dunajec Kościuszki 43
2 Jurgów Jurgów 256
3 Kościelisko Karpielówka Boczna 29, 29a, 29b
4 Kościelisko Pająkówka 28a (Kościelisko)
5 Kościelisko Pająkówka 28b (Kościelisko)
6 Kościelisko Pająkówka 28c (Kościelisko)
7 Kościelisko Rysolówka 7 (Michasiówka)
8 Kościelisko Salamandra 1 
9 Kościelisko Salamandra 3 
10 Kościelisko Strzelców Podhalańskich 2        
11 Kościelisko Strzelców Podhalańskich 2a       
12 Murzasichle Gutowa 5e
13 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199A
14 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199B
15 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199C
16 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199D
17 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199E
18 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199F
19 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199G
20 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199H
21 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199J
22 Nowe Bystre  (Słodyczki) Osada Gubałówka, Nowe Bystre 199 K  (II)
23 Nowy Targ os. Bór 13
24 Niedzica Eko Osiedle Pod Taborem 1 (a,b)
25 Niedzica Eko Osiedle Pod Taborem  3  -kotłownia (przy bydynku nr 3)
26 Niedzica Eko Osiedle Pod Taborem 5  (a,b,c) i 7
27 Niedzica Eko Osiedle Pod Taborem 8c
28 Niedzica Eko Osiedle Pod Taborem 9  i 11(a,b)
29 Witów Witów 239a
30 Zakopane Al.. 3-go Maja 6
31 Zakopane Al.. 3-go Maja 6a
32 Zakopane Al.. 3-go Maja 7
33 Zakopane Al.. 3-go Maja 7a
34 Zakopane Bogdańskiego 3
35 Zakopane Bulwary Słowackiego 4a
36 Zakopane Bulwary Słowackiego 5
37 Zakopane Bulwary Słowackiego 5a
38 Zakopane Bulwary Słowackiego 6
39 Zakopane Bulwary Słowackiego 6a
40 Zakopane Bulwary Słowackiego 6b
41 Zakopane Bulwary Słowackiego 21b
42 Zakopane Chałubińskiego 4
43 Zakopane Chałubińskiego 5a
44 Zakopane Chałubińskiego 7a
45 Zakopane Chałubińskiego 8
46 Zakopane Chałubińskiego 9
47 Zakopane Chałubińskiego 11
48 Zakopane Chałubińskiego 11a
49 Zakopane Chałubińskiego 11b
50 Zakopane Chałubińskiego 13
51 Zakopane Chałubińskiego 13a
52 Zakopane Chałubińskiego 42
53 Zakopane Chałubińskiego 42b
54 Zakopane Chałubińskiego 42f
55 Zakopane Chramcówki 1d
56 Zakopane Chramcówki  15b
57 Zakopane Chramcówki  15e
58 Zakopane Chramcówki  15f
59 Zakopane Chramcówki  15g
60 Zakopane Chramcówki  15h
61 Zakopane Chramcówki 19B
62 Zakopane Cichej Wody 4a
63 Zakopane Cichej Wody 4b
64 Zakopane Gładkie 1c
65 Zakopane Goszczyńskiego 9
66 Zakopane Goszczyńskiego 25 (Rezydencja Pod Orłem)
67 Zakopane Hrube Wyżne 11
67 Zakopane Jagiellońska 1c
68 Zakopane Janosówka 15
69 Zakopane Jaszczurówka Bory 1c
70 Zakopane Kamieniec 22
71 Zakopane Kamieniec 25a (baza Tesko)
72 Zakopane Kasprowicza 4
73 Zakopane Kasprowicza 19c
74 Zakopane Kościelna 9
75 Zakopane Kościelna 13
76 Zakopane Kościelna 15
77 Zakopane Kościeliska 32
78 Zakopane Makuszyńskiego 4
79 Zakopane Makuszyńskiego 6
80 Zakopane Małaszyńskiego 11
81 Zakopane Marusarzówny 11
82 Zakopane Modrzejewskiej 18
83 Zakopane Nowotarska 10b
84 Zakopane Nowotarska 10c
85 Zakopane Na Wilcznik 9b
86 Zakopane Ogrodowa 4
87 Zakopane Pardałówka 32 (Ogrody Górskie)
88 Zakopane Pardałówka 32a (Ogrody Górskie)
89 Zakopane Pardałówka 32b (Ogrody Górskie)
90 Zakopane Piłsudskiego 4 (Giewont)
91 Zakopane Sienkiewicza 3b
92 Zakopane Sienkiewicza 12A
93 Zakopane Sienkiewicza 38
94 Zakopane Słoneczna 6
95 Zakopane Smrekowa 23b
96 Zakopane Smrekowa 23c
97 Zakopane Stroma 15
98 Zakopane Stroma 32a
99 Zakopane Struga 14
100 Zakopane Szymony 1
101 Zakopane Szymony 2
102 Zakopane Szymony 3
103 Zakopane Szymony 7
104 Zakopane Walkosze 2
105 Zakopane Witkiewicza 23
106 Zakopane Weteranów Wojny 3
107 Zakopane Zamojskiego 6a
108 Zakopane Zamojskiego 9a
109 Zakopane Za strugiem 14
110 Zakopane Zborowskiego 1
Przewiń do góry